Rozwiń filtry
    Zwiń filtry

    Filtruj produkty

    Wymiary
    Waga
    Produkty: 1

Częstą przyczyną spadku wydajności komputerów przenośnych jest problem efektywnego chłodzenia podzespołów, które umieszczone są w obudowie laptopa. Z uwagi na postępującą miniaturyzację i jednoczesnym, ciągłym wzroście mocy obliczeniowej, układ chłodzenia naszego komputera nie zawsze daje sobie radę z efektywnym odprowadzaniem ciepła z wnętrza obudowy. W takiej sytuacji laptop mocno się nagrzewa, co skutkuje jego niestabilną pracą lub samoczynnym restartem.

Skutecznym rozwiązaniem tego problemu może być zakup dedykowanej podstawki, która zapewni odpowiednie chłodzenie naszego laptopa. Dodatkową zaletą używania takiego akcesorium jest poprawa ergonomii pracy, szczególnie jeśli spędzamy przed komputerem wiele godzin w ciągu dnia.

Dobre podstawki chłodzące charakteryzują się przede wszystkim efektywnym odprowadzaniem ciepła oraz wysoką kulturą pracy. Bardzo istotna jest tu ilość zainstalowanych wentylatorów oraz ich głośność podczas użytkowania. Modele, które będą nadmiernie hałasować skutecznie uprzykrzą nam pracę, zagłuszą muzykę lub film. Podstawka z regulowaną prędkością obrotów może dostosować moc chłodzenia do aktualnego zapotrzebowania i jednocześnie mocno zredukować hałas. Fani gier komputerowych mogą wybierać podstawki z wentylatorami, które posiadają podświetlenie LED.

Decydując się na zakup podstawki chłodzącej należy sprawdzić stabilność konstrukcji. Powinna być ona lekka, a jednocześnie wytrzymała. Dlatego warto wybrać produkt, który nie jest wykonany wyłącznie z plastiku. Lepszym wyborem będzie połączenie plastiku z metalem. Kolejną ciekawą funkcją jest możliwość regulacji kąta nachylenia podstawki. Dzięki temu możemy poprawić swój komfort podczas pracy lub rozrywki i zniwelować zmęczenie karku. Zwróćmy uwagę również na antypoślizgowe nóżki, dzięki nim całość nie będzie się przesuwała po biurku.

Wysokiej jakości podstawki chłodzące wyposażone są w dodatkowe złącza, np. porty USB. Dzięki nim możemy rozszerzyć możliwość podłączania dodatkowych urządzeń i znacznie poprawić funkcjonalność naszego stanowiska pracy.

Rozwiń opis
Zwiń opis