Marka Savio

Kim jesteśmy?

Markę Savio tworzymy my – młodzi ludzie z Rzeszowa, ludzie pozytywnie nastawieni do świata i mocno zakręceni na punkcie nowinek technologicznych. Stworzyliśmy naszą markę po to, żeby wprowadzać na rynek produkty, których sami na co dzień potrzebujemy do pracy, rozrywki i rozwijania swoich pasji, produkty nowoczesne, niezawodne, a przy tym w rozsądnych cenach. Dzięki Waszemu uznaniu bardzo szybko udało nam się zadomowić na półkach największych sieci handlowych, hurtowni i w setkach sklepów internetowych.

Praca w Savio daje nam wiele satysfakcji, bo rozwijając nasze produkty zawsze myślimy o zadowoleniu klientów, czyli również naszym własnym. Takie podejście daje nam możliwość łączenia ciężkiej pracy i dobrej zabawy, zwłaszcza kiedy trzeba testować nową serię produktów gamingowych …

O firmie

Twórcą i właścicielem marki Savio jest rzeszowska firma Elmak Sp. z o.o., działająca na rynku elektroniki użytkowej nieprzerwanie od 1990 roku. Firma zgromadziła szereg nagród i tytułów, m.in. „Lidera Innowacji i Rozwoju” i czterokrotnie „Innowatora Podkarpacia”.

Obecnie Elmak składa się z dwóch oddziałów: jednego, zajmującego się produkcją pilotów i sterowników elektronicznych, oraz drugiego, zajmującego się rozwojem marki Savio. Dzięki współpracy obydwu działów i merytorycznemu wsparciu doświadczonych inżynierów elektroników produkty Savio spełniają najwyższe standardy jakości.

Elmak jest polską, rodzinną firmą, od początku mającą swoją siedzibę w Rzeszowie. Właściciele firmy są pasjonatami elektroniki i sami stworzyli projekty wielu popularnych produktów.

Oprócz swojej podstawowej działalności firma uczestniczy również aktywnie w organizowaniu akcji pomocy społecznej i włącza się w rozwój regionu, prowadząc współpracę ze szkołami średnimi oraz Politechniką Rzeszowską, z której wywodzi się duża część kadry pracowników firmy.