Marka Savio

Kim jesteśmy?

Markę Savio tworzymy my – młodzi ludzie z Rzeszowa, ludzie pozytywnie nastawieni do świata i mocno zakręceni na punkcie nowinek technologicznych. Stworzyliśmy naszą markę po to, żeby wprowadzać na rynek produkty, których sami na co dzień potrzebujemy do pracy, rozrywki i rozwijania swoich pasji, produkty nowoczesne, niezawodne, a przy tym w rozsądnych cenach. Dzięki Waszemu uznaniu bardzo szybko udało nam się zadomowić na półkach największych sieci handlowych, hurtowni i w setkach sklepów internetowych.

Praca w Savio daje nam wiele satysfakcji, bo rozwijając nasze produkty zawsze myślimy o zadowoleniu klientów, czyli również naszym własnym. Takie podejście daje nam możliwość łączenia ciężkiej pracy i dobrej zabawy, zwłaszcza kiedy trzeba testować nową serię produktów gamingowych …

O firmie

Właścicielem marki Savio jest firma Elmak Sp. z o.o., działająca na rynku elektroniki użytkowej od 1990r. Elmak jest producentem pilotów zdalnego sterowania, oświetlenia LED i sterowników elektronicznych do sprzętu AGD. Projektowanie, badania w laboratorium CE i produkcja wyrobów pod marką Elmak odbywają się w zakładzie w Rzeszowie.

Firma Elmak właściciel marki SAVIO zgromadziła szereg nagród i tytułów, m.in. „Lidera Innowacji i Rozwoju”, a wśród jej klientów znajdują się światowe koncerny AGD, firmy kosmetyczne i motoryzacyjne.
 

W 2011r. Elmak utworzył nowy oddział firmy, zajmujący się wprowadzaniem na rynek i rozwojem marki Savio, pod którą sprzedawane są akcesoria elektroniczne produkowane zgodnie z wymogami firmy przez wyselekcjonowanych dostawców.

Dzięki współpracy obydwu działów i merytorycznemu wsparciu doświadczonych inżynierów produkty Savio spełniają najwyższe standardy jakości.