Współpraca

Istnieją co najmniej cztery powody, dla których Twoja firma powinna wprowadzić do oferty produkty marki Savio:

1. Wiesz, co kupujesz.

Zdarza się, że ani klient, ani sprzedawca nie wiedzą jakiego dokładnie kabla potrzebują, żeby połączyć dwa urządzenia. Trudno im się dziwić przy ogromnej ilości typów złącz i standardów przesyłu sygnałów w konektyce. W wypadku kabli i adapterów Savio zawsze znajdziesz dokładne wyjaśnienie, co z czym będziesz mógł dzięki nim połączyć. Wszystkie informacje znajdują się bezpośrednio na opakowaniach wyrobów, a także w katalogu produktowym i na stronie internetowej. Również produkty z pozostałych kategorii posiadają szczegółowe informacje o swoich funkcjach i zastosowaniach.

2. Wiemy, co sprzedajemy.

W Savio każda partia produktów jest dokładnie sprawdzana przed wprowadzeniem na rynek. Nasi pracownicy wykonują testy wszystkich parametrów technicznych i funkcjonalnych poszczególnych wyrobów, zwracając szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa oraz wytrzymałości na przeciążenia i skoki napięcia. Wyniki każdego testu są zapisywane i ewidencjonowane, a na ich podstawie zapadają decyzje o optymalizacji metod produkcji.

3. Pomagamy ekspresowo.

Dzięki bardzo małej ilości zgłoszeń reklamacyjnych możemy sobie pozwolić na dawanie gwarancji, że każde zgłoszenie jest załatwiane priorytetowo przez nasz dział serwisu od momentu otrzymania przesyłki. W tym czasie sprawdzimy powód reklamacji, ustalimy kwalifikację zgłoszenia (naprawa, wymiana, faktura korygująca), nadamy przesyłkę zwrotną i poinformujemy Cię o przebiegu sprawy, żebyś od razu mógł skontaktować się ze swoim klientem. Gwarancja terminu obejmuje dni robocze i nie dotyczy zgłoszeń bezpośrednio od klientów indywidualnych.

4. Mamy optymalne ceny.

Dlaczego mamy bardzo niskie ceny na nasze produkty? Bo wypracowaliśmy świetne warunki współpracy z naszymi partnerami, a do cen wyrobów nie musimy doliczać kosztów satynowych wyściółek opakowań, reklam telewizyjnych, akcji sponsoringowych, bankietów i wynagrodzeń celebrytów, udających, że nas polecają. Dajemy Ci maksimum produktu w produkcie. A dlaczego nie zawsze jesteśmy najtańsi? Bo nie chcemy wprowadzać na rynek wyrobów, które nie spełniają deklarowanych parametrów, nagminnie się psują i zagrażają bezpieczeństwu. „Optymalnie” nie zawsze znaczy „najtaniej”.

Dystrybucja

Wszystkie produkty są dostępne za pośrednictwem wygodnych systemów zakupów hurtowych on-line w firmach:

Dla klientów hurtowych

Klientów hurtowych zainteresowanych bezpośrednimi zakupami produktów marki SAVIO prosimy o kontakt z działem handlowym firmy Elmak Sp. z o.o., która jest właścicielem marki SAVIO.

Dział handlowy

Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 22
35-301 Rzeszów
tel. +48 17 854 98 14 wew. 102
e-mail: kontakt@savio.net.pl