Współpraca

Istnieją co najmniej cztery powody, dla których Twoja firma powinna wprowadzić do oferty produkty marki Savio:

1. Wiesz, co kupujesz.

Zdarza się, że ani klient, ani sprzedawca nie wiedzą jakiego dokładnie kabla potrzebują, żeby połączyć dwa urządzenia. Trudno im się dziwić przy ogromnej ilości typów złącz i standardów przesyłu sygnałów w konektyce. W wypadku kabli i adapterów Savio zawsze znajdziesz dokładne wyjaśnienie, co z czym będziesz mógł dzięki nim połączyć. Wszystkie informacje znajdują się bezpośrednio na opakowaniach wyrobów, a także w katalogu produktowym i na stronie internetowej. Również produkty z pozostałych kategorii posiadają szczegółowe informacje o swoich funkcjach i zastosowaniach.

2. Wiemy, co sprzedajemy.

W Savio każda partia produktów jest dokładnie sprawdzana przed wprowadzeniem na rynek. Nasi pracownicy wykonują testy wszystkich parametrów technicznych i funkcjonalnych poszczególnych wyrobów, zwracając szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa oraz wytrzymałości na przeciążenia i skoki napięcia. Wyniki każdego testu są zapisywane i ewidencjonowane, a na ich podstawie zapadają decyzje o optymalizacji metod produkcji.

3. Pomagamy ekspresowo.

Dzięki bardzo małej ilości zgłoszeń reklamacyjnych możemy sobie pozwolić na dawanie gwarancji, że każde zgłoszenie zostanie załatwione przez nasz dział serwisu w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania przesyłki. W tym czasie sprawdzimy powód reklamacji, ustalimy kwalifikację zgłoszenia (naprawa, wymiana, faktura korygująca), nadamy przesyłkę zwrotną i poinformujemy Cię o przebiegu sprawy, żebyś od razu mógł skontaktować się ze swoim klientem. Gwarancja terminu obejmuje dni robocze i nie dotyczy zgłoszeń bezpośrednio od klientów indywidualnych.

4. Mamy optymalne ceny.

Dlaczego mamy bardzo niskie ceny na nasze produkty? Bo wypracowaliśmy świetne warunki współpracy z naszymi partnerami, a do cen wyrobów nie musimy doliczać kosztów satynowych wyściółek opakowań, reklam telewizyjnych, akcji sponsoringowych, bankietów i wynagrodzeń celebrytów, udających, że nas polecają. Dajemy Ci maksimum produktu w produkcie. A dlaczego nie zawsze jesteśmy najtańsi? Bo nie chcemy wprowadzać na rynek wyrobów, które nie spełniają deklarowanych parametrów, nagminnie się psują i zagrażają bezpieczeństwu. „Optymalnie” nie zawsze znaczy „najtaniej”.

Dystrybucja

Wszystkie produkty są dostępne za pośrednictwem wygodnych systemów zakupów hurtowych on-line w firmach:

Dla klientów hurtowych

Klientów hurtowych zainteresowanych bezpośrednimi zakupami produktów marki SAVIO prosimy o kontakt z działem handlowym firmy Elmak Sp. z o.o., która jest właścicielem marki SAVIO.

Dział handlowy

Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 22
35-301 Rzeszów
tel. +48 17 854 98 14 wew. 102
e-mail: kontakt@savio.net.pl