Jaki sprzęt wybrać

Słuchawki bezprzewodowe do 100 zł od Savio: Do wyboru jest wiele modeli [PRZEGLĄD]

Jaki sprzęt wybrać Słuchawki bezprzewodowe do 100 zł od Savio: Do wyboru jest wiele modeli [PRZEGLĄD]

W ofercie słuchawek bezprzewodowych marki Savio można znaleźć aż kilkanaście modeli w budżecie do 100 zł. Wszystkie cechują się wysoką jakością wykonania. Różnią się jednak od siebie poszczególnymi parametrami. Które będą idealne dla Ciebie?

Słuchawki bezprzewodowe do 100 zł: Jakie parametry brać pod uwagę?

Przy wyborze słuchawek bezprzewodowych do 100 zł warto skupić się na kilku kryteriach, aby wybrać modele, które będą oferować przyzwoitą jakość dźwięku oraz stabilne połączenie Bluetooth. Oto kilka wskazówek:

 • Jakość dźwięku – warto wybrać słuchawki, które oferują wysoką jakość dźwięku, aby móc cieszyć się ulubioną muzyką lub podcastami bez żadnych zakłóceń.
 • Czas pracy na baterii – warto wybrać modele, które oferują długi czas pracy, aby móc korzystać z nich jak najdłużej bez ładowania.
 • Komfort noszenia – dobrze dopasowane słuchawki zapewniają wygodę. Niektóre modele oferują na przykład silikonowe nakładki na słuchawki w różnych rozmiarach.
 • Zasięg i stabilność połączenia – ważne, aby wybrane słuchawki miały wystarczający zasięg i zapewniały stabilne połączenie, by uniknąć przerw w transmisji dźwięku.
 • Dodatkowe funkcje – w tym przedziale cenowym możemy już znaleźć kilka dodatkowych funkcji, np. dotykowe sterowanie muzyką i rozmowami telefonicznymi, wyświetlacz.

Słuchawki bezprzewodowe do 100 zł od Savio: Przegląd modeli

W portfolio marki Savio można znaleźć sporo modeli w budżecie do 100 zł, a nawet modele w cenie do 50 zł. Czym się od siebie różnią?

 • Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS-10 od Savio

Najmłodsze dziecko Savio – premiera miała miejsce w połowie maja 2023. Cena katalogowa TWS-10 to 74,99 zł. Za tę kwotę dostaniemy już Bluetooth 5.3 i czas pracy bez ładowania do 5 godzin, a z power bankiem aż do 25 godzin. Dodatkowym atutem jest klasa wodoszczelności IPX4. To wszystko sprawia, że Savio TWS-10 idealnie sprawdzą się jako słuchawki dla aktywnych – są odporne na pot i deszcz, działają bez zakłóceń, mają długi czas pracy. Komfort użytkowania podnoszą też sterowanie dotykowe, wyświetlacz i port USB-C.

Black power bank for wireless earphones Savio TWS-10
Savio TWS-10
Black earphones on the power back with led display Savio TWS-10
Savio TWS-10

Więcej o Savio TWS-10 przeczytasz TUTAJ.

 • Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS-09 od Savio
Savio TWS-09

TWS-09 to nieco droższa propozycja, bo ich cena katalogowa wynosi 94,99 zł. Znajdziemy tu Bluetooth 5.1, znacznie dłuższy czas pracy, bo do 8 godzin bez ładowania i 32 godzin z power bankiem (etui). TWS-09 podobnie jak TWS-10 mają możliwość dotykowego sterowania, co pozwala na łatwe przełączanie muzyki i odbieranie rozmów bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni. Warto także zwrócić uwagę na klasę wodoszczelności IPX-5, złącze USB-C i dodatkowe silikonowe wkładki w rozmiarach S, M i L, co podnosi wygodę noszenia słuchawek i tłumienie odgłosów z zewnątrz.

Więcej o Savio TWS-09 przeczytasz TUTAJ.

 • Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS-07 PRO i TWS-08 PRO od Savio
Savio TWS-07

TWS-07 PRO i TWS-08 PRO to tożsame modele w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej. Ich cena katalogowa wynosi 79,99 zł. Za tę cenę dostajemy Bluetooth 5.0, czas pracy do 4 godzin bez ładowania i 16 godzin z power bankiem, 3 komplety silikonowych wkładek.

Więcej o Savio TWS-07 i TWS-08 przeczytasz TUTAJ.

 • Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS-04 od Savio
Savio TWS-04

TWS-04 to model podobny do TWS-07 i TWS-08. Katalogowo kosztują 77,99 zł. Także łączą się z telefonem za pomocą Bluetooth 5.0, działają jednak nieco krócej bez ładowania, bo do 2 godzin, a z power bankiem do 8. W tym modelu także otrzymamy 3 pary silikonowych wkładek dousznych.

Więcej o Savio TWS-04 przeczytasz TUTAJ.

 • Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS-03 od Savio
Savio TWS-03

TWS-03, dzięki pałąkom na uszy, stawiają przede wszystkim na wygodę i są dedykowane osobom aktywnym, na przykład biegaczom. Za 64,99 zł dostajemy m.in. Bluetooth 5.0, czas pracy bez ładowania do 5 godzin i 3 pary wkładek dousznych.

Więcej o Savio TWS-03 przeczytasz TUTAJ.

 • Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS-01 i TWS-02 od Savio
Wireless Bluetooth earphones Savio TWS-02
Savio TWS-02
Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Savio TWS-02
Savio TWS-01

TWS-01 i TWS-02 różnią się kolorystyką – są w czerni lub bieli. To cenowy hit od Savio – cena katalogowa to 49.99 zł. Przy tak niskiej cenie nadal otrzymujemy dobrą jakość dźwięku. Słuchawki pracują na Bluetooth 5.0 i działają do 2 godzin na jednym ładowaniu.

Więcej o Savio TWS-01 i TWS-02 przeczytasz TUTAJ.

 • Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth WE-01, WE-02 i WE-03 od Savio
Savio WE-01
Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth WE-02
Savio WE-02
Savio WE-03

Savio oferuje też słuchawki, które nie wykorzystują technologii TWS. Słuchawki TWS działają w parze, co oznacza, że każda słuchawka ma swój własny moduł Bluetooth i łączy się bezprzewodowo z urządzeniem źródłowym, takim jak smartfon czy tablet. W modelach Savio oznaczonych jako WE-01, WE-02 i WE-03 słuchawki są połączone między sobą przewodowo i bezprzewodowo łączą się z telefonem. Różnią się od siebie m.in. rodzajem wykorzystywanej technologii Bluetooth, czasem pracy bez ładowania i kształtem słuchawek – WE-03 posiadają wyprofilowane pałąki. Ceny katalogowe WE-01, WE-02 i WE-03 to odpowiednio 34,99 zł, 44,99 zł i 44,99 zł.

Więcej o Savio WE-01 przeczytasz TUTAJ.

Więcej o Savio WE-02 przeczytasz TUTAJ.

Więcej o Savio WE-03 przeczytasz TUTAJ.

Słuchawki bezprzewodowe do 100 zł od Savio: Podsumowanie

Jak widać, Savio oferuje duży wybór w segmencie słuchawek bezprzewodowych w budżecie do 100 zł. Każdy z modeli sprawdzi się do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów telefonicznych. Poszczególne modele różnią się między sobą wersją technologii Bluetooth, czasem działania z power bankiem i bez niego, czy wreszcie designem i rodzajem dodatkowych funkcji typu sterowanie dotykowe, klasa wodoszczelności, wyświetlacz. Przed zakupem warto zastanowić się, na jakich parametrach zależy nam najbardziej.

Zobacz też: Nowe bezprzewodowe słuchawki Savio TWS-10. Super jakość tylko za 75 zł!