Do pobrania

Co zrobić, gdy podczas korzystania z aplikacji Sklep Play występuje błąd lub aplikacja sama się wyłącza dla urządzeń TB-S01 oraz TB-P02? (16.08.2023r.)

Wykonaj aktualizacje urządzenia zgodnie z instrukcją zawartą w pliku:

Aktualizacja oprogramowania Dekoderów TV Naziemnej DVB-T2 H.265 HEVC

Instrukcja instalacji oprogramowania: Pobierz plik aktualizacyjny z: https://www.savio.net.pl/wp-content/uploads/2022/10/Aktualizacja-oprogramowania-DVB-T2.rar Skopiuj pobrany plik (Aktualizacja-oprogramowania-DVB-T2.bin) na pendrive USB. Podłącz pendrive z plikiem do dekodera: DT-DV01 / DT-DV02 – Dekoder TV naziemnej DVB-T2 H.265 HEVC. Uruchom dekoder, a następnie wejdź w Menu dekodera, wybierz zakładkę System, a następnie Aktualizacja oprogramowania. Wybierz Aktualizacja USB, a następnie wskaż ścieżkę do pliku na pendrive (Aktualizacja-oprogramowania-DVB-T2.bin). Wybierz pozycję Start aby rozpocząć proces aktualizacji. Aktualizacja oprogramowania zajmie około 60 sekund. W tym czasie nie wyłączaj urządzenia. Po prawidłowym zaktualizowaniu oprogramowania dekoder uruchomi się ponownie. UWAGA: Nie odłączaj zasilania od dekodera w trakcie wykonywania procesu aktualizacji.

Kompatybilność chłodzeń Frost, Frost Black oraz Vortex z LGA 1200/1700

Zdarza się, że producenci w niektórych nowych modelach płyt głównych montują podzespoły pozostawiając wyjątkowo mało miejsca pomiędzy komponentami. W takiej sytuacji może występować utrudniony montaż chłodzeń. Zapoznaj się z treścią instrukcji montażu oraz listą płyt głównych, w których może wystąpić jego utrudniony montaż:

Ważne informacje

W odniesieniu do możliwości pojawienia się braku audio podczas korzystania z aplikacji "HBO Max" oraz "Disney +" dla urządzeń SAVIO TV BOX PLATINUM i SILVER prosimy o zapoznanie się instrukcją pokazującą jak rozwiązać usterkę.

W związku ze zmianami na platformie Google Play zalecamy zainstalowanie aktualizacji systemowych dla urządzenia SAVIO TV BOX PLATINUM i SILVER według poniższej instrukcji:

Jak dostosować pracę diody w urządzeniu SAVIO TV-G01 GOLD

Informujemy, że nastąpiły zmiany na platformie YouTube i Netflix, w związku z tym użytkownikom naszych TV Boxów (Tv Box Basic i Premium) zalecamy odinstalowanie starych wersji i zainstalowanie wersji stabilnych:

W związku ze mianami deweloperskimi aplikacji Player oraz HBO GO udostępniamy aplikacje kompatybilne z urządzaniami TVBOX:

W przypadku braku możliwości pobrania dowolnej aplikacji z platformy Google Play oraz pojawienia się kodu błędy 403 lub 192 należy zastosować się do instrukcji poniżej:

Katalog produktów

Instrukcje obsługi